fbpx

З чого все починалось

Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Cтворення компанії

Cтворення компанії

Я - Дмитро Крилов. Засновник Krylov&Company, лектор і провідний спеціаліст у напрямку PPC реклами. Як я ним став? Що ж, давайте познайомимось ближче.
Якщо ви очікуєте класичну історію про трієчника без вищої освіти, із кількома гривнями у кишені, якому пощастило стати мільйонером - мушу вас розчарувати. Зі школи я вийшов із золотою медаллю, університет закінчив з червоним дипломом. По спеціальності - логістика. Так-так, від інтернет-маркетингу далеченько.
Після "Львівської Політехніки" якийсь час я працював по спеціальності, найдовше затримався у компанії “Лімо”, близько 8 років. Згодом зрозумів, що логістика - не моє, незважаючи на успіхи у професії. Почав шукати варіанти і зацікавився маркетингом, зокрема PPС рекламою. Справа захопила.
Мій шлях до експертності у новому напрямку був насиченим і стрімким. І не завжди комфортним. Була робота після основної роботи, море запитань і нещадно замучений ними Google. Безліч прочитаної і опрацьованої інформації. Клавіатура ноута замість подушки. Багато годин практики.
Основу знань я напрацював. Далі потрібно було їх шліфувати і поглиблювати. Я став частим відвідувачем конференцій, семінарів, майстер-класів. Читав актуальні книги і новини із світу маркетингу. Я і зараз часто відвідую різні навчальні івенти, тільки тепер мене запрошують на них вже у ролі спікера, а не слухача.
Ось так, без досвіду і освіти, лише на власному ентузіазмі можна освоїти сучасну, цікаву і прибуткову професію.

Компанія Krylov&Company

Компанія Krylov&Company

Ідея створити компанію з маркетингу зародилась давно, ще у період навчання. Дуже надихали свобода, яку дає власний бізнес та необмежені можливості для росту і розвитку. Як у фінансовому, так і професійному напрямку.
Певний час я працював штатним маркетологом у різних агентствах, знав із середини усі робочі моменти і процеси. І не тільки стосовно реклами. Саме тоді у мене з’явилось чітке розуміння як НЕ потрібно робити у власній компанії.
Коли є намір і ресурси, реалізація справа не хитра. Маркетингова компанія розпочала свою роботу. Перші клієнти приходили через найдревніший інструмент просування - так зване сарафанне радіо. Часто вони знали мене особисто, як хорошого фахівця. Звертались із різними по масштабам бізнесами навіть з дуже значними.
Сьогодні здобута репутація і довіра клієнтів для Krylov&Company є основним пріоритетом. Ми ніколи не порадимо клієнту те, що не буде працювати для його бізнесу, або матиме малу віддачу. Лише максимально ефективні рішення та інструменти в кожний момент часу. Ми вирішуємо найрізноманітніші завдання від партнерів, що ведуть до збільшення прибутків і обороту: наводимо трафік і лідів, оптимізуємо конверсію, аналізуємо показники і правильно розподіляємо маркетинговий бюджет виходячи з ефективності інструментів.
Наше завдання - допомогти бізнесу отримувати більше при менших витратах. Для цього використовуємо всі можливі рекламні канали, розробляємо стратегії і консультуємо. Ми перетворюємо маркетинг у працюючу систему.
І декілька слів про головний ліквідний актив компанії. Це наша команда, професіонали, які своїми знаннями і досвідом створюють необхідний результат. Krylov&Company вдалось зібрати відмінних спеціалістів, які об'єднали в собі досвід із області розробки, дизайну, маркетингу і продажів. Ми дружна команда однодумців. Часто практикуємо допомогу один одному і клієнтам, в тому числі і з питань, які не входять у наші обов'язки і сферу діяльності. Робимо все можливе, щоб результати перевищували очікування.

Курси маркетингу

Курси маркетингу

Чимало пропрацювавши на ринку інтернет-маркетингу ми зрозуміли, що готові ділитись набутим досвідом, своїми знаннями і навичками. Так виникли наші курси з інтернет маркетингу. Її лектори, окрім майстерності в основній своїй діяльності, володіють найважливішим талантом - вмінням донести до студентів свій досвід і знання зрозумілою мовою.
Всі лекції побудовані так, щоб максимально єфективно і якісно навчити студентів. Так, щоб курси закінчували спеціалісти у вибраному напрямку, готові одразу приступати до роботи.

Наші Клієнти

Ми працюємо з тими клієнтами, які поділяють наші цінності і орієнтовані не на процес, а на результат

Команда однодумців

Люди, які допоможуть Вам у зростанні Вашого бізнесу

Команда професіоналів, об'єднанна спільними цілями та цінностями

shape one
shape two
shape three
shape four
shape five
shape six

Фотогалерея