fbpx

З чого все починалось

Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Cтворення компанії

Cтворення компанії

Мене звати Дмитро Крилов, я лектор навчальних курсів, спеціаліст з PPC реклами та засновник маркетингової компанії Krylov&Company. Як це відбулося? Що ж, давайте познайомимось ближче.

Якщо ви очікуєте класичну історію про трієчника без вищої освіти, із кількома гривнями у кишені, якому пощастило стати мільйонером - мушу вас розчарувати. Зі школи я вийшов із золотою медаллю, закінчив університет з червоним дипломом по спеціальності "Логістика". Як бачите, від інтернет-маркетингу це далеченько.
Після "Львівської Політехніки" працював за спеціальностю у компанії “Лімо”, близько 8 років. Згодом зрозумів, що логістика - не моє, незважаючи на успіхи у професії. Почав шукати варіанти і зацікавився маркетингом, зокрема інтернет рекламою. Справа захопила.

Мій шлях до експертності був насиченим і не комфортним. Розвивався після основної роботи. Запитаннями замучив Google). Безліч прочитаної і опрацьованої інформації. Інколи клавіатура ноута була замість подушки. Але основу знань я здобув на практиці. Шліфував методи з кожним проектом. Став частим відвідувачем конференцій, семінарів, майстер-класів "колег по цеху". Читав актуальні книги та новини із світу маркетингу. Зараз відвідую навчальні івенти, проте вже у ролі спікера, а не слухача. Ось так, лише на власному ентузіазмі освоїв сучасну професію.

Компанія Krylov&Company

Компанія Krylov&Company

Ідея створити компанію з маркетингу зародилась давно, ще у період навчання. Дуже надихали свобода, яку дає власний бізнес та необмежені можливості для росту і розвитку. Як у фінансовому, так і професійному напрямку.
Певний час я працював штатним маркетологом у різних агентствах, знав із середини усі робочі моменти і процеси. І не тільки стосовно реклами. Саме тоді у мене з’явилось чітке розуміння як НЕ потрібно робити у власній компанії.
Коли є намір і ресурси, реалізація справа не хитра. Маркетингова компанія розпочала свою роботу. Перші клієнти приходили через найдревніший інструмент просування - так зване сарафанне радіо. Часто вони знали мене особисто, як хорошого фахівця. Звертались із різними по масштабам бізнесами навіть з дуже значними.
Сьогодні здобута репутація і довіра клієнтів для Krylov&Company є основним пріоритетом. Ми ніколи не порадимо клієнту те, що не буде працювати для його бізнесу, або матиме малу віддачу. Лише максимально ефективні рішення та інструменти в кожний момент часу. Ми вирішуємо найрізноманітніші завдання від партнерів, що ведуть до збільшення прибутків і обороту: наводимо трафік і лідів, оптимізуємо конверсію, аналізуємо показники і правильно розподіляємо маркетинговий бюджет виходячи з ефективності інструментів.
Наше завдання - допомогти бізнесу отримувати більше при менших витратах. Для цього використовуємо всі можливі рекламні канали, стратегії розкрутки веб сайту і консультуємо. Ми перетворюємо маркетинг у працюючу систему.
І декілька слів про головний ліквідний актив компанії. Це наша команда, професіонали, які своїми знаннями і досвідом створюють необхідний результат. Krylov&Company вдалось зібрати відмінних спеціалістів, які об'єднали в собі досвід із області розробки, дизайну, маркетингу і продажів. Ми дружна команда однодумців. Часто практикуємо допомогу один одному і клієнтам, в тому числі і з питань, які не входять у наші обов'язки і сферу діяльності. Робимо все можливе, щоб результати перевищували очікування.

Курси маркетингу

Курси маркетингу

Чимало пропрацювавши на ринку інтернет-маркетингу ми зрозуміли, що готові ділитись набутим досвідом, своїми знаннями і навичками. Так виникли наші курси з інтернет маркетингу. Її лектори, окрім майстерності в основній своїй діяльності, володіють найважливішим талантом - вмінням донести до студентів свій досвід і знання зрозумілою мовою.
Всі лекції побудовані так, щоб максимально єфективно і якісно навчити студентів. Так, щоб курси закінчували спеціалісти у вибраному напрямку, готові одразу приступати до роботи.

Наші Клієнти

Ми працюємо з тими клієнтами, які поділяють наші цінності і орієнтовані не на процес, а на результат

Команда однодумців

Люди, які допоможуть Вам у зростанні Вашого бізнесу

Команда професіоналів, об'єднанна спільними цілями та цінностями

shape one
shape two
shape three
shape four
shape five
shape six

Фотогалерея